Junior/senior - informační analytik/konzultant / Systémoví analytici

FirmaIPOS - SOFT spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda30 000 Kč až 50 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Úspěšná softwarová společnost IPOS-SOFT spol s.r.o. se sídlem v Teplicích, hledá pracovníka/ci na pozici Junior/Senior Stavebně-informační analytik/konzultant - softwaru pro řízení stavebních firem
Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání Stavebního/technického směru
Pečlivý a zodpovědný přístup k práci
Touha dále se rozvíjet a učit se novým věcem
Znalost odvětví stavebnictví a potřeby realizace staveb
Zkušenost z realizace stavebních projektů ve stavebních firmách je výhodou
Znalost SW IPOS Win je výhodou
Popis pozice:
IT analytik/konzultant - Tvorba analýzy, testování, podpora a konzultační činnost našich zákazníků a implementace/školení softwaru pro řízení stavebních firem (výrobní části softwaru)

Nabízíme:

Nadprůměrné platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí
Práce v týmu zkušených odborníků.
Možnost podílet se na analýze i návrhu SW
Možnost odborného i karierního růstu
Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
Flexibilní pracovní doba
Práci na HPP
Místo výkonu - Teplice
Kontakt: IPOS-SOFT spol. s r.o. Vrchlického 735/4 415 01 Teplice Tel.: +420 733 733 079
[email protected], www.ipossoft.cz

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vrchlického 735/4, Teplice, 41501, Česko
mzda, plat (hrubý):30 000 Kč až 50 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:IPOS - SOFT spol. s r.o., IČ: 46709568
datum zveřejnění nabídky práce:03. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Milan Hokr
telefon:733 733 079
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma IPOS - SOFT u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 30 000 Kč až 50 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Vrchlického 735/4, Teplice, 41501, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.